Lift Keys

hakkımızda

Liftkeys, asansör alanında yaptığı özel uygulamalar ve yenilikçi yaklaşımlar ile sektörde öncü bir marka olarak hizmet vermektedir. Asansör sektöründeki tecrübesini; matbu basım, asansör anahtarı, etiket imalatı ve güvenli cam alanlarına taşıyarak sektörün reklam çalışmalarına inovatif bir değer katmak amacıyla kurulmuştur.

Uzun süredir asansör sektöründe çeşitli görevlerde hizmet etmiş, asansör komponentleri konusunda tecrübeli bir kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Asansör sektörüne özel kurumsal kimlik çalışması ile yeni kurulmuş veya yeni bir yüze sahip olmak isteyen bütün firmalara ürünleri ile destek vermekte ve markaların kendini en doğru şekilde yansıtacağı ürünler sunmaktadır.

2013
KURULUŞ

Kağıttanişler; Alper Koç’un asansör tecrübesi, Gökhan Kurt’un matbaa tecrübesi ile birlikte, kendi sektörlerine İnovatif değer katmak için kurulmuş bir kuruluştur.

2013
ETİKET - TASARIM

Asansör Sektörü için, tanıtım ve güvenlik yönerge etiketlerinin imalatına başlanmış, yıllık 10 Milyonun üzerinde Etiket basım kapasitesine ulaşan Kağıttanİşler, baskılı ürünlerdeki tecrübesini, yenilikçi bir dokunuşla kısa sürede yükseltmişir.

2014
ÜÇGEN ANAHTAR

Her Marka Kapıyı Açabilen Dünya Standartlarına uygun, üçgen Anahtar üretimi yapıldı. Yılda 1 Milyon adet satış yapılarak, 50 ülkeye ihracat gerçekleştirilmiştir

2015
CAM

Asansör sektörü için özelleştirilmiş güvenli camlar üretilmeye başlandı. Desenli kabin camları ve ayna başta olmak üzere, panoramik, kademeli kapı ve kabin camları üreterek yurtiçi ve yurtdışında 200'ün üzerinde Asansör Kabini Üreticisine hizmet verilmiştir.

2017
AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Kabin İçi Aksesuarları Kategorisinde Asansör Üreticilerine Standartlara Uygun Doğru Çözümü Sunmak amacıyla, Solid Aydınlatma Difüzörü, Led,spot ve kuyu aydınlatma ürünlerini Portföyüne eklenmiştir.

2018
ASANSÖR ZEMİN MALZEMELERİ

Asansör sektörüne inovatif bir çözüm ile sektörün şık tasarımlı zeminlerini pvc hammadesi ile birleştirerek, birbirinden özgün zemin malzemeleri tasarlanmıştır.

Ürün sertifikaları:
Yangın sertifikası, Kaydırmaz sertifikası,
Antibakteriyel sertifikası 

2019
DECOVETRO

Decovetro markası altında, et kesme tahtaları, masa camları, sehpa camları, cam tablolar, dekoratif ayna gibi bir çok üründe toptan ve perakende sektörüne açılarak, ev-dekorasyon sektörüne hizmet vermeye başlandı.

2020
ASANSÖR ELEKTRONİK ÜRÜNLER

Asansör elektronik ürün grubunu
güçlendirerek Fotosel , Mekanik ve Elektronik
Aşırı Yük sistemlerini dahil ettik.

2021
HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Kumanda panosu ve kabinler için ekonomik çözümleri için kare fan ve daha büyük alan içinde radyal fanları stoklarımıza dahil ettik.

2021
ttec DİSTİRİBÜTÖRLÜĞÜ

Türkiye’ nin en önde gelen markanlarından biri olan ttec kuru tip akülerinin asansör sekötürü distiribütörlüğünü bünyemize dahil ettik.

2022
KÜPEŞTE

81-70 kurallarından sonra imalatcıların işlerini kolaylaştırmak için özele üretilmiş küpeşte dirseklerimizi 5 farklı renkte hizmet etmeye başladık.

2023
2023 HEDEFLERİMİZ
Yeni yerimiz ve HEDEFLER

3300 m2 kapalı,
1500 m2 açık alanımızda

Yeni ürünlerimizi üretmek için tesisimizi
ve ekibimizi büyütme yolunda hızla ilerliyoruz.

Çok yakında ihtiyaçlarınızın inovatif
çözümlerle buluștuğu yeni ürünlerle sizinle olmaya devam edeceğiz.